Wybór pluszaka dla psa.

Czas zabaw z czworonogiem jest dobrą szansą, żeby wykorzystać wigor naszego zwierzaka, jednocześnie wzmacniać relację. Częste gry działają pozytywnie na zdrowie psa, a także dają uciechę opiekunowi. Gry warto jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy dużo różnych typów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, dopasowanych do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych tworzyw, istnieją piłki z gumy, materiałowe czy z plastiku. Przy wyborze piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o możliwości zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową piłkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo istotne, gdy jesteśmy opiekunami mniejszych odmian psów, takich jak pudle lub yorki, dla których wybieramy niestandardowe rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy wyszaleć się z pupilem na łonie natury wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno znaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej wykorzystać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie pies może nabrania prędkości. Jeśli podopieczny potrafi aportować, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej średnicy, aby psu wygodnie można było nosić zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ występuje możliwość przypadkowego uderzenia psa frisbee w czasie zabawy, dlatego w celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji szukajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee może być ciekawą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-na-spacer_Smycze-32925.html smycz dla psa